X
   
 
  •  
  • بیشترین سوالات پرسیده شده

   آیا برای واریز یا برداشت وجه از حساب حتماً باید به شعبه افتتاح حساب مراجعه کنم؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۲۳

   خیر، شعب بانک پارسیان یکپارچه می باشند به عبارتی بعد از افتتاح حساب در یک شعبه می توان خدمات مورد نظر را از تمامی شعب دریافت نمود.

   مدارک لازم برای افتتاح سپرده های کوتاه مدت و مدت دار چیست؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۸:۴۴

   فراد حقیقی: تکمیل فرم افتتاح حساب، اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی افراد حقوقی: اصل و تصویر مدارک ثبتی شرکت، شامل: آگهی تأسیس، اساسنامه، روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت، اظهارنامه ثبت شرکت، شرکت نامه،شناسه حقوقی شرکت، اصل و تصویر شناسنامه مدیران شرکت، اصل و تصویر کارت ملی مدیران شرکت و پیش بینی اختیار افتتاح حساب در اساسنامه

   شرایط انتقال سپرده به غیر چیست؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۱۶

   حضور انتقال دهنده و انتقال گیرنده (که الزاماً یکی از بستگان درجه اول انتقال دهنده می باشد.) به صورت همزمان در شعبه با ارائه کارت شناسایی معتبر و در صورتی که انتقال گیرنده مشتری بانک نباشد همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی وی الزامی است و باید احراز و اطمینان از اینکه انتقال گیرنده یکی از افراد درجه اول صاحب حساب می باشد از سوی شعب صورت پذیرد. شایان ذکر است در صورت مسدود بودن سپرده یا سابقه انتقال آن در گذشته، امکان انتقال وجود نخواهد داشت.

   ولی به چه کسی خطاب می شود؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۸:۴۷

   پدر و جد پدری را ولی گویند.


   آیا شخص برای واریز وجه باید کارت شناسایی همراه داشته باشد؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۲۴

   بلی، طبق دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانکها موظفند برای ارائه تمامی خدمات بانکی از مشتری کارت شناسایی (کارت ملی) اخذ نمایند.

   شرایط و ضوابط قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه چیست؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۱۸

   حساب های حائز شرایط شرکت در قرعه کشی هر سال (که الزاماً طی سه ماه نخست سال برگزار می گردد)، عبارتند از حساب هایی که در روز قرعه کشی مفتوح و فعال بوده و مانده آنها «حداقل به مدت 3 ماه در سال گذشته» یا «از آخرین روز کاری سال گذشته لغایت روز قرعه کشی سال جاری»، بصورت پیوسته حداقل 500.000 ریال بوده باشد. شرط تعلق جایزه به گروه اخیر، حفظ حداقل موجودی (به صورت پیوسته) حداقل تا پایان خردادماه میباشد. برای هر سپرده حائز شرایط شرکت در قرعه کشی، به ازای هر 50.000 ریال موجودی در هر روز از سال گذشته، یک امتیاز محاسبه گردیده و در روز قرعه کشی، هر سپرده به تناسب میزان امتیاز خود، از احتمال بیشتری برای برنده شدن برخوردار می باشد.

   در بانک پارسیان سپرده های قرض الحسنه در چه مواردی مصرف می گردد؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۲۱

   در بانک پارسیان مطابق بخشنامه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منابع سپرده قرض الحسنه برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای تأمین قسمتی از نیازهای مالی اشخاص حقیقی به مصرف می رسد.

   آیا امکان انتقال سپرده به شخص دیگر وجود دارد؟

   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۰۹:۱۵

   صرفاً یکبار به یکی از اقوام درجه یک (پدر، مادر، همسر، فرزندان)